لذت رابطه جنسی دهانی (ویژه متاهلین)

رابطه جنسی دهانی و لذت بردن زن و شوهر از این نوع رابطه
۷,۳۵۲
۲
۰
یکشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ۱۵:۲۶

آموزش رابطه جنسی دهانی برای زوجین

رابطه دهانی، نوعی از آميزش جنسی تلقی ميشه كه در اون مرد و زن با هدف لذت بردن از رابطه جنسی شون، اندامهاي جنسی و غيرجنسی طرف مقابل رو به وسيله دهان و زبان تحريك مي كنن. در اغلب آقايون و شماري از خانومها، اين تجربه، جذابترين قسمت از رابطه جنسي شونه و هر دو مي تونن بدون دخول با اين روش ارضا بشن. همينطور، ارضا به واسطه رابطه دهانی، راه مطمئني در جهت جلوگيري از باردار شدن هم مي تونه باشه.
اما مشكلي كه عموم افراد با رابطه دهانی ممكنه داشته باشن مربوط ميشه به مسئله بهداشتي قضيه. اصلاح كردن و دوش گرفتن قبل از اورال سكس فاكتور مهم و تاثيرگذاريه. حالا اگه فرض كنيم زن و مرد، هر دو، مسائل بهداشتي رو رعايت كرده باشن، ممكنه خانوما از مزه و بوي مايعي كه قبل از انزال خارج ميشه(پيش آب) خوششون نياد؛ اما لازمه بدونيد كه اين مايع، وظيفه اش ضدعفوني كردن مجاري ادراريه تا مسيري كه قراره اسپرمها ازش خارج بشن رو تميز كنه،بنابراين هرگز آلوده نيست. مايع مني هم به همين شكل عاري از هرگونه آلودگيه. مزه مايع مني ممكنه تلخ باشه كه به علت قليايي بودنشه، در افراد ديابتي ممكنه شيرين باشه و در بعضيا به خاطر وجود عنصر روي(زينك) ممكنه مزه فلزي بده؛ در صورت اطمينان از سلامتي جسماني همديگه، تماس اين مايع با دهان، باعث ايجاد بيماري نميشه.

اما چندتا نكته بسيار مهم در رابطه با رابطه جنسی دهانی:

١) اين نوع رابطه نياز به يادگيري و آموزش داره و قرار نيست از ابتدا شما بلدش باشيد، به كمك ويدئوهاي آموزشي مي تونيد، يادش بگيريد.
٢) در رابطه با انتقال بيماريهاي مقاربتي، رابطه دهاني نسبت به سكس واژينال و مقعدي روش كم خطريه، اما همچنان ريسك انتقال بيماري در اين نوع رابطه همچنان وجود داره.ويروس تبخال تناسلي، HPV، سفليس، سوزاك و هپاتيت مي تونه با سكس دهاني منتقل بشه. همچنين، ريسك انتقال ويروس HIV در رابطه دهاني بسيار پائينه اما احتمال انتقالش صفر هم نيست.

٣) با اينكه اغلب بيماريهاي مقاربتي نشونه بيروني ندارن،اما قبل از شروع رابطه دهاني،ناحيه تناسلي طرف مقابل رو به دقت ببينيد،در صورت وجود هرگونه تبخال، زگيل، التهاب و ترشح غيرطبيعي از تماس دهاني جلوگيري كنيد.

٤) در صورتيكه داخل دهانتون، لبها، زبان، لثه ها و گلو خراشيدگي يا زخم داشتيد از انجام رابطه دهانی خودداري كنيد چون ريسك انتقال بيماري بالا ميره.

٥)جز در شرايط ويژه، بهتره كل رابطه جنسي افراد طي زمان به رابطه دهاني تقليل پيدا نكنه. صحبت آخر، اگر به هر دليلي مشتاق اين تجربه نيستيد، موضوع رو با پارتنرتون در ميون بذارين،چون هرگز تو رابطه جنسی قرار نيست به شما چيزي تحميل بشه و برعكس.

رابطه دهانی

رابطه جنسی دهانی

آیا مکیدن دستگاه تناسلی زن برای مرد ضرری به لحاظ بهداشتی دارد؟

یعنی ترشحاتی که خارج می شود و ناخودآگاه به درون دهان فرد هم می رود، آیا ضرری برای مرد دارد و راه حل صحیح برای اینکه هم مقاربت دهانی انجام بشود و هم همسر را به اوج حالت رضایت بخش برساند و هم ضرری برای مرد نداشته باشد چیست؟


در این مطلب سعی شده از نطر شرعی به سوال پاسخ داده شود:


1. شکی نیست که در دین مبین اسلام، انسان می تواند هر گونه لذت جنسی و غیر آن را از همسرش ببرد. در این خصوص محدودیتی وجود ندارد. تنها در برخی ایام خاص و زمان عادت ماهانه، آمیزش جنسی ممنوع شده است. بقیه کامجویی ها به قوت خود باقی است.اما این تجویز به معنای مناسب و یا مجاز بودن هر گونه رفتار و عمل جنسی بین همسران نیست. برخی از رفتارهای جنسی مثل رابطه مقعدی در شرع مقدس اسلام، کراهت شدید دارد . برخی از علما بر اساس روایات وارده، آن را حرام می دانند و یا سکس دهانی را مورد نکوهش قرار می دهند.

شخصی به امام صادق(ع) اظهار می دارد که آیا مرد می تواند، اندام تناسلی و فَرج همسر خود را ببوسد، امام فرمود: اشکالی ندارد ولی این چه کاری است؟!با این جمله کراهت خود را از این گونه رفتار نشان داد. از روایت استفاده می شود که سکس دهانی به طریق اولی و با قیاس اولویت مورد توجه ائمه(ع) نبوده و نیست.

2. اگر چه برخی کتاب­ها و نوشته ­ها رابطه جنسی دهانی را جایز می شمارند و آن را برای زن و شوهر رضایت بخش می پندارند، اما باید توجه داشت که این عمل در شرع مقدس مورد نکوهش واقع شده است .از لحاظ بهداشتی و پزشکی آسیب­ها و ضررهایی در پی دارد.


3. هرچه که از بدن انسان طی فرایندی خاص، طبیعی و یا غیر طبیعی دفع می شود ،مانند عرق، ادرار، مدفوع، خون، ناخن، شوره، منی، ترشحات مهبلی و رحمی و … غیر قابل خوردن و چندش آور است.

به دلیل اینکه مواد دفع شده جزء سموم حاصل از فعل و انفعالات بدن یا محل مناسبی برای تجمع، رشد و تکثیر میکروب ها می باشند، بدن به طور طبیعی میلی به خوردن این گونه مواد دفعی و ضایعات بدن را ندارد. احتمال آلوده بودن آن ها به انواع و اقسام باکتری­ها و میکروب­ها بسیار است.


4. اگر چه ترشحات معمولی خانم­ها که از اندام تناسلی آنان خارج می گردد، پاک است، ولی هنگامی آمیزش جنسی و زمانی که زن به اوج لذت جنسی می­رسد، نجس بوده و حکم منی مردان را پیدا می کند، به همین خاطر خوردن آن در هر صورت حرام می باشد، البته گاهی خوردن منی، ادرار و مدفوع در بعضی از افرادی که دارای نوعی از انحرافات جنسی می باشند، در مواردی دیده می شود که نشان از وخامت انحراف جنسی آنان دارد.


5. خوردن مایع مني و ترشحات مهبلی در هنگام اوج لذت جنسی، علاوه بر این که از لحاظ شرعی و دینی حرام است، از نظر پزشکی و بهداشتی نیز صحیح نیست. مشكلات زيادي براي حلق و دهان، معده و دستگاه گوارش پيش مي آورد. باعث مضرات زيادي براي روده ها و كليه ها می باشد. شاید یکی از علل نجاست و حرمت خوردن آن ها به خاطر وجود مشکلات و مضراتی باشد که خوردن این گونه ترشحات در بدن شخص ایجاد می کند.

رابطه دهانی


6. معمولاً منی و ترشحات اندام تناسلی وقتی از دستگاه تناسلی و مجرای ادرار خارج می شود، میکرب­های زیادی را که در مجرای ادرار هست، با خود به همراه می آورد.

چون آن منطقه ­ها و مجرای ادرار بسیار آلوده است، احتمال سرایت میکرب­ها زیاد است. به راحتی میکروب­ها و باکتری­های دستگاه تناسلی به مجاری حلق و معده وارد می شود. باعث عفونت و سرایت بیماری به بخش های دیگر بدن فرد می گردد.علاوه بر انتقال باکتری­ها و میکروب های مجرای ادرار، موجب انتقال و سرایت بیماری های مقاربتی نظیر ایدز، سیفلیس، سوزاک و... به بدن فرد سالم می شود. اگر یکی آلوده به بیماری مقاربتی باشد، به راحتی سیفلیس و سوزاک و ویروس ایدز وارد دهان و حلق خواهد شد . مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد می کند.


7. با توجه به مطالب مطرح شده، برای پیشگیری از آسیب ها و مشکلات احتمالی، توصیه می شود تا آن جا که امکان دارد، از سکس دهانی اجتناب کنید . به هیچ وجه ترشحات اندام تناسلی را نخورید. اگر ناخواسته وارد فضای دهان­تان گردید، فوراً آن را بیرون بریزید. دهان خود را شسته و و با شوینده­ های مخصوص دهان، آن را ضدعفونی و پاک نمایید.


8. در حال حاضر شیوه­ای وجود ندارد که بتوانید از ورود ترشحات اندام تناسلی به دهان جلوگیری کنید، مگر این که خودتان از ابتدا به سکس دهانی تمایلی نداشته باشید و آن را انجام ندهید.بر فرض این که اندام تناسلی زن را قبل از آمیزش پاک گردانید، چون نمی توانید در حین عمل سکس دهانی، از ترشحات جلوگیری کنید، باز تلاش شما به جایی نخواهد رسید و نمی توانید از ورود ترشحات آلوده به فضای دهان­تان اجتناب کنید.


9. توصیه می شود به جایی این که بخواهید ب ارابطه دهانی، لذت جنسی و رضایت بخشی داشته باشید و خود را با آسیب­ها و مشکلات آن گرفتار کنید، به رابطه مهبلی و واژینال روی بیاورید. با لمس و مالش کلیتوروس، با دست و یا آلت تناسلی، همسرتان را به اوج لذت جنسی برسانید.


۲
۲

برای مطرح کردن سوالات پزشکی خود ، اینجا کلیک کنید

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
statcounter