تبلت غول‌پیکر مایکروسافت در لندن: 7 متر در 4 متر

۴,۸۲۰
۱
۰
جمعه, ۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۷:۴۴

تبلت غول‌پیکر مایکروسافت در لندن: 7 متر در 4 متر

مایکروسافت با ساخت تبلتی غول‌پیکر در مرکز شهر لندن سعی کرده تا به روشی متفاوت برای نسل دوم از تبلت‌های سرفیس خود تبلیغ کند.

تبلت

تبلت‌های سرفیس مایکروسافت به راحتی در جابه‌جایی مشهور هستند؛ اما این آخرین تبلت مایکروسافت بدترین محصول مایکروسافت از نظر آسانی جابه‌جایی به حساب می‌آید. این کمپانی برای تبلیغ تبلت‌های سرفیس خود، در مرکز لندن تبلتی را ساخته که 7 متر طول و 4 متر عرض دارد.

مایکروسافت کوشیده تا با ساخت این تبلت غول‌پیکر اطلاعات مردم را درباره آخرین نسل از خانواده تبلت‌های خود افزایش دهد. البته این اولین باری نیست که مایکروسافت یکی از محصولات خود را در سایز بسیار بزرگ‌تر از اندازه واقعی می‌سازد؛ این کمپانی برای تبلیغ سیستم‌عامل ویندوز فون 7 نیز یک گوشی غول‌پیکر ویندوز فونی را ساخته بود.

تبلت

مایکروسافت «دیزی راسکال» رپر انگلیسی را هم برای جلب توجه بیش‌تر دعوت کرده بود تا برای تبلت‌های جدید کمپانی تبلیغ کند. این نوع تبلیغات مسلماً می‌تواند توجه مردم را جلب کند؛ اما هنوز هم مشخص نیست که آیا مشتریان به نسل دوم از تبلت‌های سرفیس علاقه‌ای نشان می‌دهند یا این تبلت‌ها هم مثل نسل اول در آمار فروش با شکست مواجه خواهند شد.

تنها مایکروسافت نیست که دارد برای محصولات خود تبلیغ می‌کند. اپل نیز این هفته «آیپد ایر» را معرفی کرد و مسلماً بسیاری از مشتریان را به سمت خود کشیده است.

منبع:سافتگذر


۱
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
statcounter