banner

همه چیز در مورد قرص لیورکر هلث اید(LIVERCARE)موارد مصرف و عوارض

۹,۹۰۰
۱۵
۳
چهارشنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۰:۳۶

قرص لیورکر هلث اید قرص لیورکر هلث اید

لیور کر- Livercare 60's Tablets

با این بخش از دلگرم همراه باشید تا با موارد مصرف قرص لیورکر هلث ایدLivercare آشنا شوید.

قرص لیورکر

مقدمه ای در مورد قرص لیورکر هلث اید

  • درمان آسیب های ناشی از سمیت کبد
  • حفظ سلامت و عملکرد طبیعی کبد در زنا ن و مردان
  • ممانعت از تجمع و رسوب چربی ها در کبد

قرص لیورکر هلث اید

شرایط نگهداری قرص لیورکر هلث اید

در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

----------------------------------------------------------------------------------

روش مصرف قرص لیورکر هلث اید

بالغین و کودکان بالاتر از 16 سال روزانه 2 تا 4 قرص

هشدار مصرف :

زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
افراد تحت درمان قبل از مصرف با پزشک مشورت کنند.

----------------------------------------------------------------------------------

توضیحات قرص لیورکر هلث اید


یک محصول ویژه ی طراحی شده از ترکیب گیاهان خار مریم ، کنگر فرنگی ، قاصدک ،زردچوبه و زرشک و نیز عوامل لیپوتروپیک مثل متیونین، اینوزیتول و کولین می باشد.

----------------------------------------------------------------------------------

احتیاط

- افراد تحت درمان قبل از مصرف با پزشک مشورت کنند.

- زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.

----------------------------------------------------------------------------------

توضیحات:

یک محصول ویژه ی طراحی شده از ترکیب گیاهان خار مریم، کنگر فرنگی، قاصدک، زرد چوبه و زرشک و نیز عوامل لیپوتروپیک مانند متیونین، اینوزیتول و کولین می باشد.

----------------------------------------------------------------------------------

Dandelion (گل قاصدك):

گياهي از تيره كاسني است كه استفاده از ان در بهبود اختلالات كبد و كيسه صفرا، در بسياري از كشورهاي دنيا مرسوم شده است. بسياري ازمطالعات اثربخشي اين گياه را در كاهش سطح بيليروبين سرم و بهبود زردي پوست كه به دنبال بيماري هاي كبد، سيروز، هپاتيت و اختلالات عملكردي كبد اتفاق افتاده بود را نشان داده است.

Barberry (زرشك):

گياه بومي آمريكا ، آسياي ست با تاريخچه اي بسيارطولاني در درمان اختلالات عملكردي كبد و بهبود جريان اسيدهاي صفراوي، اما اغلب مواقع در درمان زردي به كار برده ميشود. جزء مؤثر و فعال موجود در اين گياه ، آلكالوئيدي است به نام Berberine كه سبب بهبود عملكرد كبد و تحريك ترشح اسيد صفراوي از كبد و بهبود جريان آن در لوله هاي صفراوي ميشود به ويژه زمانيكه به دلايل مختلف در مجاري كبدي گرفتگي وجود دارد كه مانع ترشح و جريان اسيد صفراوي ميشود. علاوه برآن در بهبود زردي و كاهش بيليروبين افزايش يافته به دنبال اين مشكل هم مفيد خواهد بود. همچنين اين تركيب ميتواند در بهبود التهاب موجود در كيسه صفرا و پيدايش سنگ هاي صفراوي ايجاد شده به دنبال سوء مصرف چربي در رژيم غذايي مؤثر باشد. اين گياه ميتواند به پاكسازي كبد در از بين بردن تركيبات مضرو سرطان زا، متابوليت هاي سمي حاصل از متابوليز الكل در كبد و راديكال هاي آزاد كمك كند.

Turmeric (زردچوبه):

گياهي است از خانواده زنجبيل با سودمندي هاي بسيار زياد كه تاريخچه مصرف پزشكي آن به 1000 سال قبل برميگردد. بسياري از متخصصان و گياهشناسان زردچوبه را به سبب دارابودن خواص ضد التهابي و ضد آرتريتي در بهبود بيماري استئوآرتريت مؤثر و مفيد ميدانند اما بسياري از تحقيقات فوايد استفاده از اين تركيب را درسلامت و بهبود عملكرد كبد نشان داده اند. جزء فعال و مؤثر اين گياه تركيبي به نام Curcumin است كه كليه فوايد زردچوبه مربوط به اين تركيب مي باشد. يكي از روش هايي كه كبد براي سم زذايي استفاده ميكند ، افزايش ترشح صفرا و افزايش جريان صفرا در لوله هاي صفراوي است.Curcumin از طريق تحريك ترشح صفرا و افزايش جريان اسيد صفراوي، در فرايند سم زدايي به كبد كمك ميكند. علاوه برآن Curcumin داراي خواص آنتي اكسيداني بسيار قوي است كه ار اين روش هم ميتواند در از بين بردن راديكال هاي آزاد و تركيبات مضر از كبد هم مفيد باشد.Curcumine سبب به تاخير انداختن پيشرفت بيماري هاي كبد ميشود.

Artichoke (كنگرفرنگي):

گیاهی از خانواده کاسنی است.اجزاء فعال آن سینارین و اسیدکافئیک است كه ميتوانند از كبد در مقابل عوامل بيماريزا محافظت كنند. در مطالعاتي كه بر روي اثربخشي كنگرفرنگي بر روي سلامت كبد انجام شده است، نشان داده شده كه مصرف كنگر فرنگي به طورمعناداري سبب تحريك ترشح صفرا از كبد و افزايش جريان صفرا در مجاري صفراوي ميشود و ميتواند در فرايند سم زدايي به كبد كمك كند. در دسته اي ديگر از مطالعات ديده شده كه اين تركيب ميتواند سبب بهبود علائم ناشي ازبيماري هاي كبد و صفرا شود. علاوه بر آن سبب كاهش معناداري در ميزان سطح كلسترول و تريگليسريد سرم ميشود و ميتواند سبب كاهش تجمع چربي در كبد هم شود، بنابراين در بهبود كبد چرب هم مؤثر است.

Methionine :

یک اسید آمینه ضروریست حاوی سولفور كه در تشکیل نوکلئیک اسید، کلاژن و پروتئین نقش دارد. وجود متيونين براي سلامت كبد بسيار حائز اهميت است. اين اسيدآمينه از فساد چربي هادر كبد جلوگيري كرده و در فرايند تجزيه چربي به كبد كمك ميكند.بنابراين مانع تجمع چربي در كبد و ايجاد كبد چرب ميشود.ضمنا" در بيماران مبتلا به كبد چرب هم ميتواند به بهبود و كاهش بيماري كمك كند. كمبود اين اسيد آمينه ميتواند سبب بروز سيروز كبدي شود.

Cholin :

کولین یک Fat Emulsifier است كه معمولا" جزو ويتامين هاي گروه B قرار ميگيرد.البته اين طبقه بندي به علت شباهت عملكردي كولين با ساير اجزاء اين خانواده است نه به علت شباهت در ساختار شيميايي آن. كولين در بدن توسط متيونين سنتز ميشود و براي سنتز اسيدفوليك و اسيدكوبالامين ضروري است. كولين یک ماده لیپوتروپیک است که جهت متابولیسم چربی در بدن ضروریست. کولین همچنین یک ترکیب مهم در غشای سلولی است که به فرم فسفاتیدیل کولین و اسفنگو میلین می باشد .فسفاتیدیل کولین در ترشح VLDL از کبد نقش دارد و باعث تسهیل حرکت چربی به داخل سلولها می شود لذا از رسوب چربی در کبد جلوگیری میکند. در اثر کمبود کولین VLDL سنتز نشده و در نتیجه سبب تجمع چربی در کبد ميشود و ميتواند منجر به كبد چرب شود.

Inositol :

اینوزیتول پیش ساز مستقیم فسفولیپید است که ترکیب اصلی غشای سلولی می باشد. این ترکیب همچنین به عنوان لیپوتروپیک فعالیت کرده و چربی را به دیگر فرآورده های مفید تبدیل می کند و از تجمع چربی در کبد جلوگیری می کند، بنابراين ميتواند در پيشگيري از كبد چرب مؤثر باشد کولین و اینوزیتول در کنار هم به طرز موثرتری از تجمع چربی جلوگیری می کنند.

Taurine :

اسید آمینه ضروریست واز اجزاء اصلی در صفرا به شمارميرود كه به هضم چربی کمک میکند.این اسید آمینه بواسطه تشکیل اسیدهای صفراوی و تصفیه کبدی نقش مهمی در کبد ایفا کرده، همچنین از ساخت چربی در اطراف کبد جلوگیری می کند. کمبود تورین باعث کاهش توانایی کبد در سم زدایی و تصفیه کبدی می شود.در حضور تورین سلول های کبدی به طرز موثرتری عمل کرده ودراین صورت کبد قادر به دفع سموم ازبدن خواهد بود.

----------------------------------------------------------------------------------

مقدار و نحوه مصرف قرص لیورکر هلث اید

بزرگسالان و كودكان بالاي 16 سال 4-2 قرص روزانه ميل نمايند.

----------------------------------------------------------------------------------

مزایای قرص لیورکر هلث اید

  • تركيب كاملا" گياهي ، تهيه شده از بهترين گياهان سودمند در بهبود سلامت و عملكرد كبد
  • آهسته رهش : جذب بيشتر و بهتر تركيبات با كمترين عوارض گوارشي
  • مناسب براي گياهخواران
  • مناسب براي بيماران مبتلا به ديابت،پرفشاري خون ،سلياك و عدم تحمل به لاكتو
  • فاقد هرگونه نگه دارنده ، رنگ مصنوعي و طعم دهنده

خواهشمنديم اگر سوال يا نکته‌اي براي مطلب قرص لیورکر هلث اید

در ذهن شما باقي مانده است، آن‌را در قسمت نظرات با ما و ساير کاربران به اشتراک بگذاريد.

----------------------------------------------------------------------------------

مجله اینترنتی دلگرم

مرجان امینی


همه چیز در مورد قرص لیورکر هلث اید(LIVERCARE)موارد مصرف و عوارض
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
۱۵
۱
۳ دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
 
de
احمدرضا نقابي | ۳ هفته پیش
سلام ميخواستم بپرسم ميشه همزمان از قرص ليوركير با ليوز سل استفاده كنم چون من كبد چرب گريد ٢ دارم كه پزشك برام قرص ليورسل تجويز كرده ولي يكي از دوستان كه مشكل مشابه دارن گفتن قرص ليور كير بهتر جواب ميده و با كيفيت هست حالا ميشه روزانه يك عدد ليور سل صبح و يك عدد ليور كير شب استفاده كنم .با سپاس
۰
۰
پاسخ کارشناس:
سلام. لیورکر یک قرص گیاهی است ولی باید برای اینکه با ليور سل تداخل داروی نداشته باشه توسط پزشک تجویز شود.
 
 
eu
Mohammad | ۴ ماه پیش
سلام.آیااین قرص برای کسانی که معده اسدی دارن عوارضی دارد.باتشکر
۰
۰
 
 
eu
Morteza | ۴ ماه پیش
سلام
من نمیدونم قرص لیور کار رو قبل از غذا بخورم یا بعد از غذا و یا شکم خالی
لطفا راهنمایی کنید
۳
۰
 
statcounter