12 درمان باورنکردنی با الکتروتراپی

۱,۳۳۶
۰
۰
یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۲

12 درمان با الکتروتراپی :

انواع مختلفی از درمان ها وجود دارد که از آن جمله الکتروتراپی است.. این نوع درمان به طور گسترده ای در سراسر جهان برای درمان نشانه های بسیاری از مشکلات پزشکی استفاده می شود. توسعه پزشکی در دنیای مدرن هر روز راهکارهای جدیدی را در برخورد با نشانه های بسیاری از بیماری ها ایجاد می کند الکترو درمانی یکی از اختراع هایی است که در قرن 17 میلادی به دنیای پزشکی معرفی می شود.

درمانی که بیشتر با روش الکتروتراپی نیز شناخته می شد، دوباره از قرن 18 میلادی دوباره شروع به رشد کرد. در نهایت در اوایل قرن نوزدهم،گسترش پیدا کرد و یکی از چایگزین های اصلی طب پزشکی شد.

الکتروتراپی دارای مزایای فراوانی است. امروزه بسیاری از بیمارستان ها و کلینیک ها تحت نظارت متخصص خود این درمان را ارائه می دهند. بعضی از پزشکان نیز به بیمار توصیه می کنند تا در صورت نیاز درمان الکتروتراپی انجام دهند. این باید چندین بار انجام شود تا نتیجه موثر را به دست آورد.

بنابراین، این یک نوع درمان طولانی مدت است که بیمار باید طی دفعات بلند مدت آنن را در نظر داشته باشد.این بستگی به نوع بیماری و اندازه گیری درد دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای الکتروتراپی به نکات زیر توجه کنید.

1 - بهبود عصب :

بیشتر درمان ها برای افرادی که علائم عصبی دارند استفاده می شود. مخصوصا برای کسانی که سیستم عصبی ناراحتی دارند. این درمان با شدت کم برای درمان درد و کمک به بازگشت عصب به محل کار کار خواهد کرد. این درمان شبیه توت سیاه است که می تواند به بهبود سیستم عصبی نیز کمک کند.

2 - اجتناب از کمر درد :

افرادی که مشکلات خاصی دارند، مخصوصا برای سالمندان، همچنین می توانند این درمان را انجام دهند. الکتروتراپی کمر درد را بهبود بخشیده و التهاب سیستم عصبی آن منطقه رابهبودمی بخشد. بنابراین، بسیاری از کلینیک های پزشکی وجود دارد که این درمان را ارائه می دهد. به طور عمده برای مقابله با کمر درد در دوران بارداری و سالمندان نیز کارایی دارد.

3 - بهبود علائم دیسک گردن :

درمان همچنین به عنوان یک راه حل بهتر برای افرادی هستندکه علائم دیسک گردن دارند.. این باعث درد شدید در پشت و بدن می شود. الکتروتراپی می تواند به کاهش درد کمک کند و عصب را درمان کند. بنابراین، این یکی از بهترین درمانها برای مقابله با این علائم است.

4 - ضربه مغزی :

افراد مبتلا به آسیب مغزی، به علت تصادف یا بیماری، می توانند از طریق الکتروتراپی درمان شوند. خوب است که عصب مغز را با یک روش و وضعیت بهتر تحریک کنید. با این حال، این تنها با ولتاژ پایین انجام می شود. با انجام این درمان اغلب، مغز می تواند بهبود یابد و دوباره سلامت خود را به دست آورد.

5- تحریک قلب :

حمله قلبی و هر گونه بیماری پزشکی مرتبط با قلب همچنین می تواند با استفاده از الکتروتراپی درمان شود. الکتروتراپی به بهبود و تحریک سیستم عصبی قلب کمک می کند. بنابراین،از آن برای جلوگیری از حمله قلبی استفاده می شود. این همان مزایای سلامتی دانه های جو است که می تواند باعث تحریک وضعیت قلب نیز شود.

مزیت خارق العاده برق درمانی

6 - علائم سکته مغزی :

سکته مغزی امروزه بسیار رایج است. یکی از بهترین درمان ها برای درمان سریع با استفاده از این درمان است. بنابراین، مزایای الکتروتراپی جهت درمان با علائم سکته مغزی استفاده می شود. این عمدتا برای کسانی است که به علت سکته مغزی فلج می شوند.

7 - درمان سرطان :

برخی تحقیقات همچنین دریافتند که الکتروتراپی همچنین برای درمان سرطان مناسب است. این همان مزایای Soursop برای سرطان است که می تواند برای درمان سرطان نیز مفید باشد.

8 - بهبود عضله :

الکتروتراپی همچنین برای بهبود عضلات ناسالم و یا حتی ضعف عضلات مفید است.

9 - سلامت روان :

برخی از افراد با اختلال عملکرد چندگانه روانی نیز می توانند از این درمان استفاده کنند. اعتقاد بر این است که الکتروتراپی موجب تحریک بهتر در عصب مغز و ذهن خواهد شد. بنابراین، بیماری روانی می تواند با ولتاژ پایین درمان شود. این همان فواید سلامتی است که شکلات کادبوری دارد.

10 - مدیریت بیماری صرع :

الکتروتراپی همچنین می تواند علائم صرع را درمان کند. بنابراین، افراد مبتلا به این علائم میتوانند با این روش درمان شوند. همانطور که عصب را تحریک می کند و علائم را کاهش می دهد.

11 - درمان روحی :

برخی از افرادی که با مشکلات روحی و روانی دست و پنجه نرم می کنند نیز تلاش می کنند این درمان را انجام دهند.

12 - انرژی درمانی برای بدن :

الکتروتراپی نیز برای درمان انرژی مفید است. این روش جایگزین، برای کسانی است که نیاز به شادی و داشتن انرژی بیشتری پس از یک روز سخت کاری دارند.

موارد احتیاط :

  1. حتی اگر این درمان برای بدن مناسب باشد، در بعضی موارد باید موارد احتیاط نیز رعایت شود.بنابراین، اطمینان حاصل کنید که توصیه زیر را برای نتیجه موثرتر از روش الکتریکی انجام دهید.
  2. پیشنهاد شده است که این کار با متخصصین مجرب انجام شود. در صورت امکان بهتر است آن به وسیله متخصصین انجام شود تا اثرات مطلوب تری را داشته باشید.
  3. سعی کنیدفلزاتی که در بدن دارید را بردارید
  4. این درمان باید چندین بار انجام شود. بنابراین، پیشنهاد شده است هر جلسه را فراموش نکنید. در غیر این صورت نتیجه مطلوب نیست.
  5. تمام مزایای سلامتی الکتروتراپی برای مقابله با بیماری های مختلف وجود دارد. هنگام مشکلی از جمله لیست های بالا، از دکتر بپرسید که آیا این درمان می تواند به حل بیماری ها کمک کند. اگر دکتر اجازه می دهد، الکترو تراپی گزینه ای مناسب برای استفاده از این درمان است. بنابراین، یک روش جدیدو مدرن برای انواع بیماری ها محسوب می شود.

divider

بیشتر بخوانید :

14 مزیت مفید کاپینگ تراپی (بادکش فنجانی) چینی

ترجمه و گردآوری توسط مجله دلگرم

معصومه راهی


۰
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
statcounter