۷ مزیت درمانی جوش شیرین - برای همه چیز از جوش شیرین استفاده کنید

۳,۰۱۷
۲
۰
شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۵۳
جوش شیرین را همه درخانه داریم. زیرا با استفاده از ان میتوان بوهای بد داخل یخچال،ظروف،فرش ها و.. را ازبین بردهمچنین میتوان از ان برای تمیز کردن همه چیزکمک گرفت. از دستشویی وظروف گرفته تا میوه ها و سبزیجات.
7 مزیت درمانی جوش شیرین - برای همه چیز از جوش شیرین استفاده کنید

جوش شیرین علاوه بر ویژگی هایی که اشاره شد، خواص دیگری نیز برای سلامتی دارد که در ادامه به آن اشاره میکنیم. همراه ما باشید.

فواید کامل جوش شیرین

خواص اسرار آمیز جوش شیرین

جوش شیرین و بیماری های کلیوی

بی کربنات یک ماده قلیایی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد و به مبارزه با اسیدهای مضر کمک میکند. در افرادی که دچاربیماری های مزمن کلیوی هستند، کلیه عملکرد ضعیفی در مقابله با این اسیدهای مضردارد. در یک مطالعه در انگلستان، پزشکان بیمارانی را که دچار مشکلات کلیوی بودند با استفاده ازجوش شیرین درمان کردند جوش شیرین عملکرد کلیه هارا حدود65 درصد افزایش داد و تنها 6.5 درصد از افرادی که از جوش شیرین استفاده کرده بودند به دیالیز نیاز داشتند.اگر دچار بیماری کلیوی هستید با پزشکتان درمورد این راه حال امیدوارکننده_که میتواند از پیشرفت این بیماری ویرانگر جلوگیری کند_صحبت نمایید.

جوش شیرین برای سرطان

مطالعات نشان میدهد جوش شیرین میتواند سلولهای سرطانی را کاهش و به مهارکردن تومور های بدخیم کمک کند.

درمان گلودرد و سوهاضمه با جوش شیرین

بیشتر آنتی اکسیدانهایی که بدون تجویز پزشک میتوان تهیه کرد مانندAlca tum s وSeltzer حاوی بی کربنات اند و اما راه حلی ارزان تر برای شما: کافی است برای رهایی از سوهاضمه نصف یک قرص جوش شیرین را با نصف لیوان آب ترکیب کرده و یک یا دو ساعت بعد از غذا میل نمایید.

جوش شیرین
جوش شیرین

جوش شیرین برای پوست

حققان انگلیسی یافته اند که اعمال مقداری جوش شیرین بر روی پپوست احساس خارش و سوزش را از بین میبرد. استفاده از جوش شیرین آلرژی را ازبین برده و ناراحتی های پوستی را میکاهد.

جوش شیرین به عنوان دئودورانت طبیعی

به سادگی یک قرص جوش شیرین را با مقدارکافی آب ترکیب کرده و محلول به دست امده را روی پایتان بمابید.

جوش شیرین برای دهان

جوش شیرین در محصولات بهداشتی مثل خمیردندان مورد استفاده قرارمیگیرد چرا که باعث ازبین رفتن پلاک های دندان میشود. البته میتوانید مسواک خود را در پودر جوش شیرین فروکرده،اما از آنجایی که جوش شیرین خاصیت ساییدگی دارد، ممکن است دردراز مدت به مینای دندانها اسیب وارد شود.

جوش شیرین و بهبود عملکرد ورزشی

مصرف جوش شیرین قبل از انجام تمرینات ورزشی سخت ،اسید لاکتیک ساخته شده در عضلات(عامل ضعف و خستگی) را ازبین میبرد و عملکرد ورزشی شما رابهبود میدهد.

عوارض جوش شیرین

مصرف موضعی ازجوش شیرین یا خوردن آن بی خطر است به شرطی که بیش از حد مصرف نکنید. درغیر این صورت ممکن است دچار حالت تهوع و اسهال موقت شوید.
گرچه جوش شیرین حاوی مقدارکمی سدیم است اما فشار خون را افزایش نمیدهد. دلیل اثرافزایشی نمک بر فشار خون، به ترکیب سدیم و کلرید موجود در آن برمیگردد.

divider

خواص جوش شیرین برای پوست و موامیدوارم از این مطلب لذت برده و با خواص جوش شیرین آشنا شده باشید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.


7 مزیت درمانی جوش شیرین - برای همه چیز از جوش شیرین استفاده کنید
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
۲
۰

برای مطرح کردن سوالات پزشکی خود ، اینجا کلیک کنید

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter