لئو روجاس+بیوگرافی+فیلم و عکس

۲,۳۲۵
۱
۰
یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۰:۵۰

نوازنده ی معروف ساز فلوت و پن فلوت Leo Rojas Discography


این نام از آداب معاشرت اسپانیایی استفاده می کند: نام اول یا پدرتSantillia است و نام خانوادگی دوم یا مادری Rojas است.خوان لئوناردو سانتیلیا روجاس (زاده 18/10/1984 ) است که از اکوادور پانلوفیستی است که در فصل پنجم تلویزیونی Das Supertalent، نسخه آلمانی از استعداد بریتانیا، موفق به کسب پیروزی شد.
با این بخش از دلگرم همراه باشید تا با این نوازنده فلوت آشنا شوید.
لئو روجاس

لئو روجاس

لئو روجاس

بیوگرافی لئو روجاس

رجاس در سال 2000 از کشور خود به اسپانیا آمد، در حالی که خانواده اش در اکوادور بود. از آنجا، وی دوباره و دوباره با یک ویزای توریست به آلمان سفر کرد. او با همسر لهستانی اش در برلین زندگی می کند، جایی که او به عنوان یک بازیگر خیابانی پول می گیرد. یک پاسور به او در مورد نشان دادن استعداد Das Supertalent اطلاع داد.
او برای فصل پنجم در سال 2011 اعمال شد و توانست در مرحله نهایی مسابقات حضور یابد. او با تفسیری از "El cóndor pasa" با Panflute و دیگر ابزار بادز آمریکای جنوبی، از نیمه نهایی به دست آمد. این منجر به پیوستن موسیقی نوازنده با مادرش از اکوادور شد و موجب عملکرد عاطفی شد. در فینال در تاریخ 17 دسامبر 2011، روجس آهنگی "Shepherd alone" را که توسط James Last نوشته شده بود و در سال 1977 توسط Last و Gheorghe Zamfir اجرا شد، پخش کرد. آمریکای جنوبی موفق به کسب رقابت با یک سرب مشخص شد. آهنگ برنده او پس از رقابت منتشر شد و در هفته 48 در نمودار فروش آلمان در طول هفته کریسمس قرار گرفت. در تاریخ 27 ژانویه 2012، اولین آلبوم او از قطعات شناخته شده سازنده با عنوان Spirit of the Hawk منتشر شد.

لئو روجاس

leorojaso


لئو روجاس

نوازنده ی معروف ساز فلوت و پن فلوتلئو روجاس

مجله اینترنتی دلگرم
مرجان امینی


۱
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید
statcounter